.NET Developer

ROSISTEM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza, dezvolta si optimizeaza aplicatiile din portofoliu
- Colaboreaza cu membrii echipei in scopul integrarii si respectarii deadline-urilor
- Studiaza ultimele tehnologii si identifica solutii de optimizare

CERINTE

- Absolvent al unei facultati de profil IT
- Intelegerea foarte buna a tuturor ciclurilor de dezvoltare ale unui proiect
- Cunostinte solide de .NET Framework
- Cunostinte legate de creare si utilizarea de WebService-uri SOAP/REST
- Cunostinte solide OOP
- Experienta in dezvoltarea de aplicatii .NET / ASP.NET in C# / VB.NET
- Cunostinte RDBMS
- Experienta cu framework-uri ORM este un plus

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Prime de obiectiv stabilite la intervale regulate de timp
- Posibilitatea obtinerii de certificari
- Colegi tineri si motivati

Rosistem - soluţii de identificare automată, coduri de bare, RFID și tehnologii biometrice.
www.rosistem.com - www.barcode.ro