Programator junior php

cno computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un programator pasionat, ambitios, dornic de a invata lucruri noi.
Cu siguranta persona potrivita isi doreste o cariera in programare.
Dorim sa investim in oameni seriosi, dornici de perfectionare continua.

Sunt necesare:
- cunostinte medii de PHP.(atat procedural cat si oop);
- cunostinte medii in realizarea, interogarea, utilizarea bazelor de date (mySQL);
- calitate si atentie in scrierea codului.
- experienta in dezvoltarea aplicatiilor/site-urilor in mediul online.

Constituie avantaje:

- Cunostinte in optimizarea bazelor de date.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Asigurarea mentenantei si mentinerea bunei functionari a platformelor existente.
Imbunatatirea sau dupa caz, crearea de platforme online.
Realizarea de module noi in domeniul online.
Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic.
Program de lucru: Full Time sau Part Time

CERINTE

Dorinta de a invata lucruri noi.
Proiectele pe care le vom face sunt proiecte custom, nu doar pe baza de cms-uri existente

CNO ELITE SRL ofera servicii de consultanta IT si service PC , service calculatoare si retele de calculatoare. Venim in sprijinul firmelor mici si mijlocii care au acum posibilitatea ca in loc sa angajeze o persoana pentru administrarea retelei de calculatoare, sa apeleze la serviciile unei firme specializate.
Mai multe detalii pe cnoelite.ro