Programator

DEVCODE INC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
Daca esti tanar, dinamic si pasionat de programare, cu ceva experienta in spate,mesajul acesta este pentru tine!
Asa ca pentru a intra in echipa noastra trebuie, in primul rand, sa ai:
- Cunostinte solide de programare PHP si baze de date (MySQL);
- Cunostinte solide de HTML, CSS, Javascript/Jquery;
Prezinta un avantaj cunoasterea CMS-urilor Prestashop, Wordpress, Opencart.
-Cunostinte bune in implementare Wordpress
- Cunostinte medii Photoshop

CERINTE

Si fiindca avem o viziune clara despre cum ne dorim sa fie colegii nostri, alte atuuri care te pot plasa mai sus pe lista de candidati se numara:
Cunostintele de limba engleza la nivel mediu (scris, citit)
Abilitati de relationare si comunicare interpersonala.
Capacitatea de a estima corect timpului de lucru pe proiecte
Eficienta, atentie la detalii, creativitate, initiativa si capacitate decizionala!
Experienta minima un an de zile, portofoliu cu lucrari

FixmyPC furnizeaza constant solutii creative care reflecta personalitatea, nevoile si viziunea fiecarui client. Succesul online si offline al clientilor nostri este si va fi intotdeauna scopul nostru.
Construim solutii pentru probleme existente si oportunitati care asteapta sa fie explorate si nu lasam nici un detaliu sa ne scape.

De la retele sociale la aplicatii si management de content, avem toate aptitudinile pentru a produce orice tip de produs digital.
Din 2010 facem ceea ce ne pasioneaza:inventam, conceptualizam, dezvoltam si implementam site-uri si aplicatii pentru clientii nostri.