Profesor Limba Română / Profesor Matematică

SC Accesis Operations SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregătirea elevilor - la limba română (profesor limba română)
Pregătirea elevilor la matematică (profesor matematică)
Monitorizarea și Evaluarea nivelului de cunoștințe al elevilor
Întocmirea rapoartelor de activitate
Motivarea continuă a elevilor

CERINTE

Cunoștințe foarte bune de gramatica limbii române (profesor limba română)
Cunoștințe foarte bune de matematică (profesor de matematică), cunoașterea manualelor și programei școlare
Persoană pasionată de lucru cu elevii capabilă să promoveze valori precum curiozitatea, libertatea de gândire și exprimare, învățarea participativă, interconectarea.
Persoană deschisă și comunicativă și atentă la nevoile individuale ale fiecărui elev
Abilități pedagogice - modul psihopedagogic constituie un avantaj
Studii superioare finalizate

BENEFICII OFERITE

Program flexibil - part time
Contract de muncă, salariu atractiv, Bonusuri de performanță
Training de pregătire pedagogică, suport permanent
Mediu modern de lucru.

Accesis, prin cele doua departamente de comunicare - Accesis Train Conversation si Accesis Human Resources, lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru livrarea cursurilor de comunicare in limba straina si a programelor de training, precum si imbunatatirea continua a produselor. Trainerii inteleg mediul de afaceri, sunt mereu in contact cu schimbarile politice si administrative, cauta solutii optime problemelor de training aparute si sunt dedicati serviciului si administrarii impecabile a relatiilor cu clientii.

www.accesis.ro