profesor invatamant prescolar/educatoare

CEDP Step by Step

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alătură-te echipei Gradinitei Bambi Step by Step!

Etape selecție:
1. PRESELECȚIE (până în 1 august 2016): profesorii pentru învăţământ preșcolar/ educatoarele interesate de o carieră în echipa Step by Step vor trimite un email pe adresa office@bambistepbystep.ro. Titlul mesajului va cuprinde obligatoriu „recrutare_numele persoanei ”.
Fișiere atașate:
a) CV – model european;
b) Un argument în care vă rugăm să demonstraţi că sunteţi candidatul potrivit pentru Grădinița Bambi Step by Step. O prezentare video constituie un avantaj.
2. INTERVIU (perioada 1-15 august 2016) – Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate în urma analizei candidaturii;

CERINTE

Dacă deschiderea către nou, creativitatea, răbdarea şi empatia se numără printre calităţile tale, esti cu un pas mai aproape de echipa Step by Step! Pentru a merge mai departe, va trebui să ne convingi că ai:
 studii universitare de predare în învăţământul preșcolar şi/sau Liceu Pedagogic;
 disponibilitate de a lucra în alternativa Step by Step şi de a participa la sesiunile de formare continuă;
 implicare, spirit de iniţiativă şi de echipă;

DESCRIEREA FIRMEI

ong