Profesor ENGLEZA / GERMANA / FRANCEZA

accesis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

•livrarea programelor de training/ a cursurilor de limba Engleza / Germana / Franceza
•administrarea grupelor de studiu (monitorizarea evolutiei, customizarea si feedback-ul pentru participanti)
•construirea programelor de training, colaborarea in dezvoltarea profesionala
•mentinerea serviciilor la un standard inalt

CERINTE

Este necesar sa aveti:

• specializare intr-una din cele 3 limbi solicitate
• experienta in predarea limbii Engleze / Germane / Franceze
• experienta in administrare clienti
• dorinta de participare la sesiunile de training si dezvoltare
• disponibilitate de coordonare programe educationale
• intelegere a mediului de afaceri si a activitatilor clientilor
• dedicare si orientare catre clienti
• colaborare in echipa si fluenta in comunicare

BENEFICII OFERITE

bonusuri de performanta si loialitate
decontare transport

Accesis, prin cele doua departamente de comunicare - Accesis Train Conversation si Accesis Human Resources, lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru livrarea cursurilor de comunicare in limba straina si a programelor de training, precum si imbunatatirea continua a produselor. Trainerii inteleg mediul de afaceri, sunt mereu in contact cu schimbarile politice si administrative, cauta solutii optime problemelor de training aparute si sunt dedicati serviciului si administrarii impecabile a relatiilor cu clientii.

www.accesis.ro