PROFESIONIST PRODUSE PROASPETE (MACELAR, BRUTAR, COFETAR, BUCATAR)

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• participa la fabricarea de produse, cunoaste si respecta gama de produse si retetele
• respecta normele de consum a materiilor prime si dozarea produselor
• se asigura ca produsele corespund din punct de vedere calitativ si cantitativ inainte de a le ambala sau de a le trimite spre ambalare

CERINTE

Experienta in domeniul alimentar
10 clase + calificarea/ diploma de profesionist produse proaspete (macelar, brutar, patiser, cofetar, bucatar)

BENEFICII OFERITE

- veti beneficia de formare profesionala pe tot parcursul carierei la Auchan
-veti avea acces la experienta unica a grupului, facand parte dintr-o echipa de oameni profesionisti, responsabili, pasionati de comert
- remuneratie si pachet de beneficii atractive

...si sa nu uitam spiritul de echipa, entuziasmul, dinamismul ...tot ceea ce inseamna Auchan!

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.