Product Manager

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Compania Elta 90 Medical Research este in cautarea unui Product Manager pentru sediul din Bucuresti.
Responsabilitati:
- asigura vanzarea  si incasarea contravalorii marfurilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei;
- asigurarea pastrarea contactelor cu furnizorii marfurilor companiei;
- raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- raspunde de pastrarea contactului cu clientii prin efectuarea de vizite regulate conform planului de vizite;
- descoperirea si contactarea de noi furnizori ale caror produse sunt compatibile cu profilul companiei.

CERINTE

- experienta in domeniul medical si pe o pozitie similara;
- persoana energica, proactiva si pasionata de domeniul medical;
- limba engleza la nivel mediu spre avansat;
- permis de conducere, categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- traininguri de specialitate;
- masina/ telefon de serviciu;
- perioada contractuala nedeterminata.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things