Preparator Sandwich in restaurant de tip Fast Food

HR EXPERT STUDIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interactiune cu clientii.
Prepararea sandwichurilor de tip fast food la solicitarea clientilor.
Coacere paine proaspata
Curatenie pe linia de productie, in sala de servire si in zona de preparare.
Receptionare marfa livrata pe baza facturii.
Aranjarea marfurilor pe rafturi si in incaperile frigorifice.
Incasare la casa de marcat cu POS
Mini inventar zilnic
Monetar
Proceduri deschidere magazin
Proceduri inchidere magazin
Perioada stat în picioare: moderata. Munca alterneaza statul in picioare cu statul pe scaun.

CERINTE

Abilitatea de a asculta și de a înțelege informațiile și ideile prezentate de catre client.
Expresivitatea verbală
Abilitatea de a comunica informaţiile şi ideile prin vorbire astfel încât ceilalţi să înţeleagă si sa ramana cu o experienta placuta
Identificarea problemelor
Abilitatea de a percepe atunci când ceva este greşit sau pare a fi greşit. Implica si capacitatea de a rezolva aceste probleme.
Înţelegerea textelor scrise
Abilitatea de a înţelege informaţiile şi ideile prezentate în scris.
Orientare spre servicii
Căutarea în mod activ de modalităţi de a ajuta alte persoane.
Coordonare
Ajustarea acţiunilor proprii în relaţie cu cele ale altor persoane.
Discutarea cu alte persoane pentru a transmite cât mai eficient informaţiile necesare.
Munca in echipa este esentiala.
Integritate. Postul necesită a fi onest şi etic
Respectarea obligaţiilor
Postul necesită a fi un om pe care ceilalţi se pot baza, serios, şi care îşi respectă obligaţiile.
Rezistenţa la stress. Postul necesită acceptarea criticilor şi tratarea situaţiilor puternic stresante cu calm şi seriozitate
Orientate către clienţi
Cunoştinţe privind principiile şi procesele legate de serviciile pentru clienţi precum evaluarea nevoilor clienţilor, întrunirea standardelor de calitate a serviciilor, şi evaluarea satisfacţiei clienţilor.

BENEFICII OFERITE

decont transport 100 lei;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de resurse umane si salarizare