POST FUNCTIONAR IN DEPARTAMENTUL LOGISTICA-APROVIZIONARE-ADMINISTRATIV ISPH Project Development S.A.

SC ISPH PD SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Responsabil achizitii;
• Solicitare oferte;
• Urmarirea termenelor de plata a facturilor emise;
• Mentinerea relatiilor cu furnizorii si identificarea de noi colaboratori;
• Intocmeste rapoarte specifice activitatii desfasurate;
• Arhiveaza periodic documentele din sfera sa de activitate;
• Urmareste sistemul de indicatori de performanta stabiliti la nivelul departamentului logistica;
• Primeste, verifica si arhiveaza notele interne de receptie;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata;
• Pachet salarial motivant.

CERINTE

• Absolvent de studii medii (minim);
• Capacitate deplina de exercitiu;
• Pregatirea necesara ocuparii postului datorata experientei pe o pozitia similara;
• Cunostinte de operare pe calculator;
• Permis de conducere categoria B;
• Domiciliu stabil in Bucuresti;
• Abilitati de comunicare si lucru in echipa, gandire sistematica, dinamism, preseverenta, preocupare pentru calitatea muncii, rezistenta la munca in conditii de stres, adaptabilitate, initiativa etc.