Planificator Stocuri

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analizeaza zilnic informatiile legate de planificarea lansarilor, momentul la care fiecare produs finit ar trebui sa fie disponibil conform timpului stabilit;
• Monitorizeaza si transmite zilnic rapoartele de shortage in piata aferente tuturor filialelor;
• Planifica zilnic operatiunile de ambalare, stabilind structura necesarelor de ambalat si transferat produse finite;
• Aproba suplimentarile de comenzi sau comenzile speciale sosite de la clientii;
• Planifica structura lansarii in fabricatie a produselor finite;
• Planifica necesarele de aprovizionat materii prime, auxiliare si etichete.

CERINTE

- Studii superioare - economie, cibernetica, informatica sau matematica;
- Experienta de minim 1 ani in planificarea productiei si stocurilor;
- Limba engleza – nivel mediu, atat scris, cat si vorbit;
- Cunostinte foarte bune de utilizare a pachetului MS Office (Excel si PowerPoint).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- mediu de lucru placut;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro