Planificator si Consultant Financiar

European Financial Trade Centre SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scopul nostru este acela de a descoperi nevoile reale ale clienților și apoi, soluționarea lor, utilizând în mod obiectiv cele mai bune servicii existente în piață. Cateva dintre direcțiile noastre sunt:
- Creare disciplină/educație financiară;
- Cum pot avea o mai mare siguranță și profitabilitate a banilor disponibili;
- Care ar fi planul optim prin care îmi pot achiziționa o casă;
- Cum aș putea să obțin un nivel de trai mai ridicat;
- Asigurarea unui viitor solid pentru copiii mei/părinții mei;
- Cu ce pensie ne vom alege de la stat și ce pot să fac în privința asta; etc.

CERINTE

Cu noi poți învăța cum gestionezi aceste situații și la rândul tău vei putea oferi suport și altor oameni, cu câștiguri pe măsura implicării.
Cerințe job:
- deschidere către învățare continuă;
- persone dispuse să se dezvolte atât personal, cât și profesional;
- plăcerea de a lucra cu oamenii;
- persoane sociabile care să se integreze rapid într-un grup;
- urmărim o atitudine pozitivă și mentalitate optimistă;
- ambiție;
- seriozitate;
- organizare;
- caracteristici de leadership;
- studii superioare terminate sau în curs de desfășurare;

BENEFICII OFERITE

Companie financiară înființată în Germania în urmă cu 47 ani, prezentă în 14 țări în Europa, dorim să dezvoltăm o echipă în București și Cluj.
Ce oferim nu este un job clasic care începe la 9 și se termină la 17, noi oferim posibilitatea unei colaborări ce presupune parcurgerea unui training gratuit și odată cu acest training, începerea activității propriu-zise, având libertatea alegerii propriului program.