Preparator pizza

SC BNZ GSM EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rezumat:

Responsabil sa pregateasca pizza dupa metoda standard.

Pregateste zona de lucru pentru tura.
Pregateste coca, ingredientele si sosurile.
Pastreaza calitatea produselor pe tot parcursul zilei.
Pastreaza in stare buna tot echipamentul si toate ustensilele din pizzerie.

Programul este de la 09:00 - 17:00

Activitatea se desfasoara intr-o pizzerie complet utilata. Disponibilitatea pentru alte activitati conexe unei pizzerii la inceput reprezinta un plus.

Salariul este intre 400 si 500 euro.

CERINTE

Punctual
Organizat
Comunicativ
Spirit proactiv
Preocupat de sanatatea si siguranta la locul de munca.

Cunostintele si aptitudinile necesare

Un an de experienta ca pizzer si/sau calificare in domeniul artelor culinare.
Abilitati in manuirea cutitelor.
Cunostinte de HACCP.
Cunostinte de baza despre gatit.

Conditii de lucru

Niveluri ridicate de zgomot, caldura,
Perioade aglomerate pe parcursul zilei

BENEFICII OFERITE

Posibilitate cazare (pentru cei din afara Bucurestiului)
Decontare transport
Bonuri de masa
Procent din vanzari
Bonusuri de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Pizza din Tei.
Terasa pe malul lacului. Cuptor cu lemne. Situata in zona Lacul Tei, sos. Petricani 22.
Apropiere de zona de birouri din Pipera, Barbu Vacarescu, Stefan cel Mare.
Precum si de caminele de studenti si blocurile de locatari din Lacul Tei.
Ne dorim sa oferim o alternativa celor de mai sus. In zona discutata se vinde multa pizza, insa nu vedem o oportunitate in a concura cu PHD, Trenta, Presto Pizza etc. , ci mai degraba in gasirea unei nise pe care s-o exploatam.
Daca este ceva ce te-ar interesa ce propunem, te rugam sa aplici. Daca nu, da mai departe catre cineva care crezi ca ar fi interesat.

Multumim !