Picker / Manipulant marfa

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor online plasate de clienti;
- Picking-ul si ambalarea produselor solicitate;
- Confirmarea in sistem a comenzilor finalizate;
- Postarea in sistem a comenzilor confirmate de client;
- Generarea AWB-ului pentru comenzile facturate;
- Asigurarea fluxul de returnari de la client colaborand cu departamentele Recovery si Call Center efectuand si transferurile in sistemul MHS.

CERINTE

Persoane serioase, stabile, cu dorinta de munca;
- Nu este necesara experienta, se vor califica la locul de munca;
- Minime cunostinte de utilizare PC.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca, salariu motivant, tichete de masa;
- Preturi reduse la cantina angajatilor ;
- Mediu placut si modern.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.