Picker Depozit

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions recruteaza pickeri pentru un important depozit din Bucuresti.

- Receptioneaza marfa;
- Aranjeaza marfa pe rafturi;
- Pregateste marfa pentru distributie;
- Participa la inventarele periodice;
- Picking marfa;
- Realizarea curateniei de baza in depozit;
- Incarcare - descarcare camioane manual sau cu liza manuala.

CERINTE

- Studii: Liceu sau Scoala Profesionala;
- Experienta in depozit reprezinta un avantaj, insa nu este un criteriu de selectie;
- Operare PC de baza;
- Responsabilitatea muncii;
- Atentie, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Se lucreaza in 3 schimburi:
06:00 - 14:30
12:30 - 21:00
21:00 - 06:00

- Salariu: 1400 RON NET + bonuri de masa;
- Orele suplimentare se platesc cu 175%

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.