PHP Software Developer-BUCURESTI

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Dezvolta noi aplicatii si module
• Candidatul ideal este cel care are o gandire rapida si este orientat catre rezolvarea problemelor.
• Autodidact, atunci când vine vorba de noi tehnologii necesare pentru dezvoltare
• Poate gestiona proiecte pe cont propriu si poate fi un bun teamplayer

CERINTE

• Cunostinte bune de PHP / HTML / JavaScript / AJAX;
• Cunostinte de baze de date relationale;
• Cunoasterea algoritmilor, structuri de date si OOP;
• Cunoasterea unui framekork modern (Yii Framework, Zend Framework, CodeIgniter, CakePHP) si flux de lucru MVC constituie un avantaj;
• Experienta in utilizarea ORM - Object-Relational Mapping (ActiveRecord, Doctrine) reprezinta un avantaj;
• Profesionist ce detine abilitatea de a lucra eficient si calitativ;
• Abilitatea de a lucra cu termene limita;
• Spirit analitic, gandire oritentata catre rezolvarea de probleme;

BENEFICII OFERITE

Salariu:
• Junior: 1200-2500 lei net;
• Middle: 2500-4500 lei net;
• Senior: 4500-9000 lei net.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!