Php Programmer

ATVROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa dinamica in domeniul automotive, in cautare de Programator PHP
Esti pasionat de munca ta, autodidact si curios? Pe tine te asteptam sa completam echipa noastra tanara. Iti oferim cadrul necesar unui job antrenant intr-un mediu de lucru relaxant, pachet salarial motivant, perspective de
-dezvoltare si perfectionare continua.
-dezvoltarea functionalitatilor website-urilor alocate
-dezvoltarea si testarea solutiilor tehnice care raspund cel mai bine nevoilor clientilor
-optimizare de cod si querry-uri
-implicarea activa in formularea planurilor de lucru din departament
-dezvoltarea aplicatiilor web si mobile

CERINTE

Studii in domeniu sau Facultate de profil/ similar cu experienta relevanta
-Cunostinte PHP- Laravel
-MySQL
-Experienta Ecommerce Magento/ Open Cart sau Shopify
-Wordpress
Constituie avantaj: Front End Development- pentru asistenta colegilor creativi din departamentul Web Design
-HTML5+CSS3, JavaScript/jQuery
-Mobile Development

BENEFICII OFERITE

Iti oferim un mediu de lucru proactiv, colectiv tanar, beneficii salariale competitive, birou in zona centrala cu acces facil la metrou, si toate premisele sa te autodepasesti.

De la aparitia ATVROM SPORT EXTREM pe piata de profil, conceptul de sport recreational a luat o turnura total diferita fata de ce exista pe piata pana la acel moment.

Cu dedicare, pasiune, dorinta puternica de a incuraja investitia timpului liber in activitati ce exista pentru a declansa adrenalina, ATVROM SPORT EXTREM a refuzat din start sa vanda doar produse ci s-a concentrat pe a promova intens un mod de viata si un "fel de-a fi".

Cu rabdare si atentie am incercat de-a lungul acestor ani sa fim in asentimentul clientilor nostri, sa oferim fiecaruia produsul potrivit asteptarilor si sa fim la dispozitie oricand a fost nevoie de noi. Cu timpul, ca urmare a dezvoltarii pietei de profil si a cererii pe segmentul utilitar am venit in intampinarea clientilor cu produse inovative neconventionale, depasind sfera produselor de agrement.