PHP Developer

RISCO SERVICII FINANCIARE S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- Cunostinte solide de PHP, SQL (PostgreSQL, MySQL), CSS, JavaScript (jQuery), AJAX
- Cunoasterea unui framework PHP (Symfony, Zend, CakePHP)
- Cunostinte medii de Linux
- Familiarizat in lucrul cu un sistem de versionare (SVN, CVS)

Responsabil pentru:
- Dezvoltarea si testarea aplicatiilor web ale companiei
- Implicarea in intreg procesul de dezvoltarea al aplicatiilor web
- Respectarea standardelor de cod si securitate la nivel cat mai ridicat

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de minim trei ani in domeniu
- Capacitate de organizare, iniţiativă, dinamism, spirit de echipă

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Mediu de lucru dinamic cu posibilitati de dezvoltare personala
- Training specializat si suport pe tot parcursul colaborarii
- Acces gratuit la sala de sport si masaj (locatia firmei este exact langa Mega Mall)

RisCo este un serviciu online care pune la dispozitia tuturor firmelor informatii de afaceri oficiale despre toate companiile din Romania si din 20 de tari ale lumii, pentru un mediu de afaceri mai sigur si mai eficient.
Echipa noastra este formata din tineri profesionisti, cu totii incantati de munca lor si de rezultatele obtinute.