PHP Developer

BRAVOSKY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un PHP Developer care vrea sa lucreze intr-un mediu non-corporatist, unde insa ideile sunt la mare cinste si devotamentul ingredient cheie.

Responsabilitatile nu presupun ceva ce nu ai mai facut daca ai lucrat anterior pe o pozitie similara sau ca freelancer, principala fiind cea de dezvoltare de noi aplicatii si de imbunatatire a solutiilor deja existente.

CERINTE

Printre abilitatile dezvoltate la un nivel avansat sa se numere:
PHP OOP
MySQL
HTML/CSS
JavaScript
Ajax,
Symfony 2
Reţele de calculatoare
Cunoştinţe solide operare MS Office
Limba engleză la nivel avansat (scris, citit)
Experienta in domeniul turismului (informatii de baza pentru sisteme GDS precum si jargonul uzual in turism) reprezinta un avantaj puternic

Portofoliu de proiecte cu minim 4 proiecte finalizate, preferabil concepute si executate solitar.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile oferite se discuta in cadrul interviului