Perutnina Romania angajeaza Reprezentant Vanzari Horeca!

PERUTNINA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor de la clientii arondati si urmarirea / incasarea soldurilor.
- Atingerea obiectivelor de vanzare pe zona alocata
- Dezvoltarea unei relatii eficiente si profesionale cu portofoliul de clienti directi
- Fructificarea tuturor oportunitatilor de vanzare si toti posibilii clienti noi din zona alocata
- Colaborare si relatie permanenta de comunicare cu toate departamentele implicate in procesul de vanzare

CERINTE

- Studii medii sau superioare finalizate
- Experienta min. 2 ani in vanzari, domeniul FMCG (constituie avantaj experienta in domeniul produselor din carne)
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Spirit creativ si inovator, spirit de echipa, punctualitate, corectitudine, gandire analitica, capacitatea de a lua decizii corecte indiferent de imprejurari.
- Orientat spre vanzare si rezultate, proactiv
- Persoana cu mult entuziasm si initiativa, cu adaptabilitate crescuta la schimbari, rezistenta la stres
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte operare PC - MS Office.
- Limba engleza (nivel mediu) constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut si dinamic
- pachet salarial atractiv (bonuri de masa, bonusuri de performanta etc.)
- telefon si masina fara limita de km
- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala prin participarea la cursuri de specialitate

Perutnina Romania face parte din grupul international de companii Perutnina Ptuj si are sediul in Brasov. Compania este prezenta pe piata interna din 2007 si si-a inceput activitatea prin comercializarea de carne congelata de pui iar din 2010 aceasta si-a largit portofoliul de produse cu preparate din carne de pui si curcan.