Personal Spattii Verzi

SC GENERAL ART PRO CLEAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de amenajare si intretinere spatii verzi, angajam lucrator spatii verzi pentru: cosire iarba, tundere gazon, toaletare copaci si gard viu, plantare flori si copaci, plantare gazon, sisteme de irigatii, amenajare fantani si alei.

CERINTE

Se cere: experienta in domeniu este un bonus, permis de conducere categoria B, seriozitate si corectitudine.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- un salariu de 1.500 Ron in mana
- in plus bonusuri,
-masina pentru drumuri in interes de serviciu,
-carte de munca.

Suntem o companie specializata in servicii profesionale de curatenie si intretinere pentru firme, companii, birouri, case, vile, locuinte, magazine, hoteluri, banci, institutii, precum si amenajarea si ingrijirea spatiilor verzi, care activeaza la nivel national.

Serviciile oferite pe sectorul curateniei cuprind serviciile de curatenie post constructor, servicii de curatenie de intretinere prin interventie lunara sau personal permanent, curatarea de spatii vitrate, alpinism utilitar si curatarea mecanizata a pardoselii si a mochetei.

Serviciile pentru amenajarea de spatii verzi cuprind servicii de tundere gazon, toaletare copaci, plantare si amenajare plante, amenajari zone spatii verzi.