personal restaurant specific mediteranean, Bucuresti - bucatari, ospatarite, hostess

G&G Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal restaurant Mediteranean / Italian , zona Primaverii, redeschidere 01 August : 6 Bucatari, 2 barmani, 6 ospatari/te/ picolite; 2 hostess , 2 spalatori vase – curatenie restaurant ----- G&G Recruitment , ELITE HOSPITALITY JOBS Romania –

Restaurant Mediterranean Italian situat in zona rezidentiala ( Primaverii) , 120 locuri in restaurant si terasa, servire a la carte, clientela business si high class.

RECRUTAM pentru angajare cu contract durata NEDETERMINATA:
Personal BUCATARIE: 2 x Bucatar coordonator ( 3500 ron/luna) , 2 x Bucatari (2500 ron/luna) , 2 x ajutor bucatar (1800 ron/luna) - program 1 zi/1 zi , transport platit la sfarsitul programului, data start 01 Iulie 2015, interviuri 5-15 iunie.
Personal RESTAURANT/ BAR: 4 x ospatari/te , 2 picoli/te, 2 hostess , 2 x barmani/te; 2 x spalatori vase – curatenie restaurant; salarizare 1000 ron net/luna + tips substantial (2000-3000 ron/luna) , data start 01 iulie, interviuri 10-20 iunie.
Personal CURATENIE: 2 personal curatenie bucatarie si restaurant

CERINTE

CERINTE KITCHEN: recrutam bucatari cu pasiune pentru arta culinara, excelente aptitudini culinare (tehnica preparatie, imaginatie , creativitate, gust si prezentare) ; Experienta de minim 1-2 ani intr-un post similar, de preferat intr-un restaurant de fine dining/ gourmet cu bucatarie mediteraneana ;
CERINTE RESTAURANT/BAR
Dorim sa construim o echipa cu ATITUDINE excelenta fata de clienti, tanara, naturala, daruire, pasiune, entuziasta, zambet natural, ospitalier si cu excelente abilitati de comunicare - customer service, prezenta - personalitate – tinuta agreabila si un standard ridicat de prezentare personală, capacitate de a invata si adapta rapid ! engleza fluent constituie avantaj .
INTERVIURI: 05- 15 iunie 2015

Cei interesati ne pot trimite un CV detaliat prin email cu mentiunea Restaurant Mediteranean sau ne pot contacta telefonic
Pentru mai multe detalii despre proiectele de recrutare / angajare (deschideri restaurante, hoteluri, bistrouri) in derulare sau viitoare, atat in Bucuresti cat si in tara, puteti consulta pagina noastra de web sau facebook .

G&G RECRUITMENT – ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT
OVER 14 YEARS EXPERIENCE IN: RECRUITMENT – SELECTION – CONSULTANCY – EMPLOYMENT AGENCY-HOTEL OPENINGS – IMMIGRATION – STAFF FOR EVENTS & OUTSOURCE STAFF – OVERSEAS RECRUITMENT – HEAD HUNTING – CHEFS JOBS
PERM - INTERN - TEMP JOBS IN ROMANIA-UK- IRELAND – JERSEY ISLAND – USA – GREECE

G&G RECRUITMENT – ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT – www.ihrc.ro