personal restaurant specific frantuzesc - Bucuresti - bucatar, ospatar, hostess, spalator vase

G&G Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

FRENCH dishes, FRENCH service , FRENCH style staff

Personal restaurant French Fine Dining, zona Herastrau: Bucatari, barmani, ospatari/te/ picolite; spalatori vase – curatenie restaurant ----- G&G Recruitment , ELITE HOSPITALITY JOBS Romania –– www.ihrc.ro

Restaurant fine dining cu specifica Frantuzesc / International situat in zona Herastrau , 40 restaurant , 120 terasa, bar - servire a la carte ( pranz + cina ) si evenimente de high class corporate si private ; clientela business si high class.

RECRUTAM pentru angajare cu contract durata NEDETERMINATA , Bucatari (cald + rece), Patiser/Cofetari , barmani, ospatari/te/ picoli/te; spalatori vase si curatenie restaurant; salarii de exceptie, tips saptamanal, transport asigurat .

CERINTE

CERINTE KITCHEN: recrutam bucatari cu pasiune pentru arta culinara, excelente aptitudini culinare (tehnica preparatie, imaginatie , creativitate, gust si prezentare) ; Experienta de minim 1-2 ani intr-un post similar, de preferat intr-un restaurant de fine dining/ gourmet cu bucatarie frantuzeasca internationala

CERINTE RESTAURANT/BAR
Dorim sa construim o echipa cu ATITUDINE excelenta fata de clienti, tanara, naturala, daruire, pasiune, entuziasta, zambet natural, ospitalier si cu excelente abilitati de comunicare - customer service, prezenta - personalitate – tinuta agreabila si un standard ridicat de prezentare personală, capacitate de a invata si adapta rapid ! engleza fluent constituie avantaj .

Pentru mai multe detalii despre proiectele de recrutare / angajare (deschideri restaurante, hoteluri, bistrouri) in derulare sau viitoare, atat in Bucuresti cat si in tara, puteti consulta pagina noastra de web sau facebook .

G&G RECRUITMENT – ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT
OVER 14 YEARS EXPERIENCE IN: RECRUITMENT – SELECTION – CONSULTANCY – EMPLOYMENT AGENCY-HOTEL OPENINGS – IMMIGRATION – STAFF FOR EVENTS & OUTSOURCE STAFF – OVERSEAS RECRUITMENT – HEAD HUNTING – CHEFS JOBS
PERM - INTERN - TEMP JOBS IN ROMANIA-UK- IRELAND – JERSEY ISLAND – USA – GREECE

G&G RECRUITMENT – ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT – www.ihrc.ro