Personal necalificat Laborator Geotehnic

GEOSTUD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza determinari - laborator pe materiale coezive (pamant, pamant stabilizat) si pe materiale necoezive (nisip, piatra sparta);
- Inregistreaza, eticheteaza, ambaleaza, manevreaza si depoziteaza probele prelevate;
- Se ocupa de insusirea cunostintelor profesionale necesare realizarii atributiilor prevazute in fisa postului;
- Exploateaza si intretine in buna stare de functionare echipamentele din dotare si accesoriile acestora;
- Mentine curatenia si ordinea la locul de munca si in spatiile de depozitare a probelor.

CERINTE

- Cunostinte operare PC;
- Persoana responsabila, ordonata, atenta la detalii;
- Capacitate de comunicare si coordonare;
- Experienta in activitati similare (constituie avantaj);
- Disponibilitate pentru lucrari de teren;
- Permis de conducere categoria B (constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-un mediu placut, in laboratoare dotate cu aparatura moderna automata, cu o echipa de profesionisti;
- Dezvoltare profesionala prin participarea la programe de training de specialitate

SC Geostud SRL a fost înfiinţată în anul 2001 cu scopul de a realiza studii geotehnice, încercări de laborator, rapoarte de mediu, studii de impact asupra mediului, bilanţ de mediu, raport de amplasament şi evaluare adecvată.