Personal loc de joaca si petreceri pentru copii

Yellow Place SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoană capabila sa lucreze cu copiii, vesela, responsabila, serioasa, răbdătoare, energică si comunicativa.

CERINTE

Activitati de supraveghere a copiilor la locul de joaca si in timpul petrecerilor, coordonare si participare la jocuri si alte activitati recreativ-educative, organizare petreceri pentru copii, dezvoltarea si mentinerea unor bune relatii cu parintii si copiii.
Experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-program flexibil
-mediu de lucru placut
-acumulare de experienta
-echipa tanara
-cariera pe termen lung
-salariu motivant
-prime de sarbatori

YELLOW PLACE este un loc de joaca si petreceri pentru copii in Centrul Comercial Vitantis, unde am amenajat un spatiu de 230 mp in care copiii se pot juca intr-un mediu sigur cu jucarii potrivite fiecarei varste, sub atenta noastra indrumare. De peste 6 ani ne desfasuram activitatea in Centrul Comercial Vitantis, Sos. Vitan-Barzesti nr.7A, sector 4 - in Carrefour (intre Targul de masini Autovit si hotelul Rin Grand Hotel)
Mai multe detalii despre activitatile pe care la desfasuram gasiti pe www.loc-de-joaca.ro sau la office@loc-de-joaca.ro