Personal departament Administrativ

Net-Connect Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII :
- intocmirea foi de parcurs ;
- organizarea intalnirilor, evidenta angajati, evidenta PV de primire/predare echipamente, referate necesitate s.a.;
- primirea, trierea si trimiterea de corespondenta, colete;
- organizarea, intretinerea si administrarea dosarelor in companie, arhivarea lor atat electronic (scanate) cat si in dosare;
- aprovizionarea (papetarie, consumabile) a sediului;
- organizarea activitatii de protocol;
- redactare documente si traduceri;
- updatarea informatiilor din softul intern cu privire la clientii si furnizorii societatii;
-rezervari bilete avion si hotel pentru deplasari;
-mentinerea relatiei cu banca si institutii ale statului;
-oferirea de asistenta utilizatorilor serviciului nostru;
- prelucrare informatii.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Persoana dornica de afirmare si de lucru intr-o companie de telefonie in continua dezvoltare.

Aptitudini personale:
- Capacitate de invatare rapida;
- Seriozitate si adaptabilitate;
- Experienta in rezolvarea problemelor si in gasirea solutiilor;
- Rezistenta la stres;
- Abilitati de comunicare
- Permis de conducere categoria B

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Cerinte:
- cunostinte PC -pachetul Office (Excel, Word);
- cunostinte limba engleza nivel mediu obligatoriu
- seriozitate;
- dorinta de afirmare;
- abilitati de comunicare si organizare;
- atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- lucru cu o echipa tanara si un mediu profesional de lucru;
- posibilitati reale de avansare in cadrul departamentului sau a companiei;
- program de munca flexibil;
- salariu negociabil + bonusuri de performanta;
- posibilitatea de a promova;
- training;
- telefon;
- laptop;
- asigurare medicala;
- teambuilding;
- decontarea transportului.

NCI has been founded in 2000 and is actively present in voice exchange since the market opening in Romania on 1st Jan 2003.
The company has been specialized in international wholesale voice exchange and large corporate clients. We focus on delivering high quality service and competitively pricing to all our customers.

OUR NETWORK
Having POPs in Bucharest , Timisoara and Frankfurt we can provide service and exchange traffic to
any operators in Romania and worldwide.