Personal de executie (electricieni / instalatori / lacatus)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vei raspunde de executarea la timp si de calitatea lucrarilor incredintate (montat pat cabluri, console, suporti, instalatii sanitare, tubulatura ventilatie, instalatii electrice etc.);
- Vei raspunde de respectarea legislatiei privind protectia muncii, precum si a normelor interne;
- Vei raporta periodic stadiul lucrarii catre seful de echipa si seful de santier.

CERINTE

- Diploma de calificare, profil electric / mecanic;
- Experienta de lucru pe santier, in executia de lucrari electrice / sanitare / HVAC;
- Disponibilitate pentru lucru in subteran si efort fizic sustinut;
- Seriozitate, responsabilitate, atentie la detalii;
- Domiciliul in Bucuresti sau posibilitate de naveta zilnica.

BENEFICII OFERITE

- Vei lucra intr-un proiect complex de infrastructura urbana - o "carte de vizita" pentru cv-ul personal;
- Vei face parte dintr-o echipa dinamica si profesionista, orientata spre performanta si calitate;
- Tichete de masa
- Cazare asigurata
- Decont transport