Personal curatenie hotel

COMTEL FOCUS SA - hotel angelo Otopeni

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tu la ce esti bun cu adevarat? Contribuie cu talentul tau!
Iti doresti...
• sa fii responsabil de curatenia excelenta din camerele de hotel si spatiile publice din hotel
• sa ai grija intr-un mod adecvat de echipamente si materialele de curatenie
• sa lasi oaspetilor o impresie pozitiva despre departamentul tau si hotel

CERINTE

Diferenta pe care o face:
• experienta pe care o ai in activitatea de curatenie, poate chiar in industria hoteliera
• atentia ta la detalii si curatenia
• atitudinea ta organizata fata de munca chiar si sub presiunea timpului sau in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

Poti astepta:
• spatiu pentru a fi tu insuti astfel incat sa iti demonstrezi talentul si sa ai initiativa
• traininguri interne pentru dezvoltarea carierei, precum si Academia Vienna House
• o serie de beneficii valoroase pentru angajati pe care le poti folosi
Suntem foarte priceputi la multe lucruri, dar inca nu chiar la toate. De aceea suntem in permanenta in cautarea celor care dau dovada de initiativa si se remarca prin angajament, abilitati si talent. Daca simti ca acest anunt ti se adreseaza, aplica online sau offline si spune-ne de ce simti asa. Si nu uita sa trimiti CV-ul la mirela.obreja@viennahouse.com

Hotelul de 4 stele 'angelo Airporthotel Bucureşti' este situat în imediata apropiere a Aeroportului Internaţional Henri Coandă pe drumul european E60/DN1, beneficiind în consecinţă de legături de transport rutier convenabile. Chiar şi înainte de 2008, când fost redefinit conform conceptului hotelurilor angelo al grupului hotelier Vienna International, s-a numărat printre primele adrese de hoteluri business din Bucureşti. Îmbinarea reuşită dintre concepte de design moderne şi servicii de calitate superioară reprezintă factorul determinant în ecuaţia de calitate a angelo Airporthotel Bucureşti.

Unele dintre caracteristicile deosebite ale hotelului angelo Bucureşti:

Distanţa de numai 300 m de Aeroportul International Henri Coandă
Transferul gratuit la şi de la Aeroportul International Henri Coandă
177 de camere (dintre care 69 amenajate în designul angelo)
Săli de conferinţe şi de întâlniri cu o capacitate de până la 190 de persoane (20 de săli individuale pentru şedinţe sau reuniuni)
Internet gratuit in lobby si in camere
Parcare păzită (gratuită) pentru clienţii hotelului