Personal cafenea: ospatarite si barmani

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam personal pentru cafeneaua noastra. Vrem persoane tinere, harnice, entuziaste, cu spirit de observatie si creativitate ridicat, prietenoase, pozitive şi educate pentru a se alatura echipei noastre.

CERINTE

Barman
> sa cunosti meniul cafenelei, produse si gramaje (in conformitate cu retetarul cafenelei);
> sa respecti retetarul, in prepararea produselor din meniu;
> sa respecti reteta si modul de prezentare, pentru fiecare produs in parte;
> sa asiguri o preparare rapida si de calitate a produselor
> sa cunosti modul de functionare si mentenanta al echipamentelor de lucru;
> sa ai grija ca pe intreg programul de lucru zona de lucru sa fie curata si toate echipamentele de lucru sa fie in stare buna de functionare;
> raspunzi financiar de stocul produselor;
> disciplinat si serios in activitatea desfasurata
> sa raspunzi solicitarilor din cafenea ori de cate ori este nevoie;

Ospatarita
> primeste si saluta intr-o maniera cat mai politicoasa clientii la intrarea in restaurant
> efectueaza un serviciu rapid si eficient,
> creaza o atmosfera prietenoasa si este in permanenta pregatit(a) sa ajute clientii;
> sfatuieste clientii in alegerea preparatelor din meniu
> atitudine pozitiva si profesionista
> abilitati dezvoltate de comunicare
> mentine curatenia in sala de care raspunde
> disciplinata si serioasa in desfasurarea activitatile zilnice

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
- Mediu de lucru tanar si performant
- Celelalte beneficii vor fi discutate in cadrul interviului