Persoane colectare fonduri umanitare

Asociația ”Misiunea Speranță pentru România”

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asociația umanitară Speranță pentru România angajează persoane pentru activități de colectare de fonduri pentru copii bolnavi de cancer si leucemie, în orașele Arad, Oradea, Timișoara și București.

Detalii la numerele de telefon 0749 402 098 și 0766 365 833, adresa de email infosperanta@gmail.com sau vizitați site-ul nostru www.sperantapentruromania.ro

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Asociația va asigura toată logistica necesară acestei activități.

Potențial de câștig: între 1500 - 2000 lei lunar.

Misiunea Speranta pentru Romania este o Asociatie non-guvernamentala, non profit, organizata pe baza de voluntariat si dedicata actiunilor caritabile si sociale in sprijinul celor mai vulnerabile categorii sociale.

Suntem un grup de tineri care dorim sa ii ajutam pe cei in nevoi, cu timpul nostru, talentele noastre, banii nostri si tot ce al nostru. Proiectelor noastre se alatura anual aproximativ 100 de voluntari.

Desfasuram proiecte caritabile din 2006. Am inceput timid, cu bani putini si cu 4 voluntari. Astazi proiectele noastre sunt complexe, iar numarul voluntarilor este de la an la an in crestere.
Credem ca proiectele noastre vorbesc cel mai bine despre noi, de aceea va invitam sa vizitati regulat site-ul nostru pentru a fi la curent cu tot ceea ce facem.

Asociatia Misiunea Speranta pentru Romania este infintata pe baza Ordonanta nr. 26 / 2000 cu privire la asociatii si fundatii Legea 246 / 2005 pentru completarea si modificarea O 26/ 2000, si este inscrisa in Registrul Asociatiilor si Fundatiilor din Romania.