Ospatarita

Ramayana Cafes SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana joviala, amabila si de incredere pentru a se alatura echipei noastre si pentru a ne ajuta sa asiguram servicii de calitate clientilor nostri.

CE VEI FACE ?

Vei saluta clientii cand intra si cand ies si ii vei conduce la mese discutand prietenos.
Vei prelua rezervari telefonice si vei administra lista de rezervari.
Vei multumi sincer clientilor la plecare si ii vei invita sa se reintoarca.
Vei ghida clientii prin meniu, le vei prezenta diferite produse si oferi sugestii personalizate.
Vei prelua comenzi cu atentie si vei servi clientii la masa cu zambetul pe buze.
Vei asigura serviciu de calitate clientilor pentru a-i face sa se simta bine ingrijiti si dornici de a se reintoarce.
Vei debarasa, pregati si curata mesele pentru a fi gata pentru urmatorul client.

CERINTE

Disponibilitatea de a lucra in ture, atat de zi cat si de noapte (cafeneaua noastra este deschisa non-stop).
Experienta pe o pozitie similara reprezinta un plus.
Posibilitatea de a lucra opt (8) ore sau mai mult pe zi in picioare.
Posibilitatea de a ridica intre cinci (5) si cinsprezece (15) kg.
O foarte mare atentie la detalii.
Personalitate placuta si prietenoasa si o reala placere in a servi oaspetii localului.
Aspect fizic ingrijit.

BENEFICII OFERITE

Salariu de start excelent, plus tips.
Training in locatie, timp pentru care esti platita (1 luna).
Un mediu de lucru cald si prietenos unde contributia ta este cu adevarat apreciata.

Deschisa de 8 ani, Ramayana Cafe, deschisa non- stop, a devenit deja una dintre cafenelele de traditie ale Bucurestiului datorita atmosferei relaxante si decorurilor spectaculoase.
Pentru a asigura reusita acestui concept, Ramayana se bazeaza pe o echipa strans legata, motivata si extrem de implicata. Am plecat la drum si am ramas impreuna de 8 ani cu aceeasi oameni, deoarece ne place sa avem o echipa solida, pe care ne putem baza. In plus, suntem de parere ca loialitatea este un aspect reciproc.