Ospatarita

Work Center Recrutare si Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Ospatarita pentru bar situat in zona Natiunile Unite.

- Intampinarea, preluarea si conducerea la masa a oaspetilor
- Preluarea comenzilor
- Curatenie si intretinerea salonului de servire
- Realizarea de comenzi de marfa
- Intocmirea rapoartelor de stoc de marfa
- Preluarea de rezervari
- Servire - debarasare

CERINTE

- Experienta pe un post similar
- Cunoasterea unei limbii straine reprezinta un avantaj
- Punctualitate, ambilitate, motivatie
- Seriozitate, aspect placut
- Atitudine pozitiva, serviabilitate

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + Comision + Tips.

Misiunea noastra este de a raspunde rapid si eficient exigentelor tale legate de angajari, cariera si business, insotindu-te astfel in drumul catre performanta si success.
Promptitudine, calitate, flexibilitate și eficientă, sunt valorile care ne ghidează în fiecare zi pentru a-ți oferi cele mai potrivite soluții de resurse umane.