Ospatari/Ospatarite

SC.MAISON DU BON PAIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant international zona Aviatiei angajeaza ospatari /ospatarite calificate,cu experienta.

Pachetul salarial este unul atractiv si conditiile de munca optime.
Daca esti o persoana cu experienta, dinamica, entuziasta, cu abilitati de comunicare, si doresti sa te dezvolti pe plan profesional intr-un mediu modern si placut, te asteptam in echipa !

CERINTE

- fete/baieti prezentabili,comunicativi,atitudine pozitiva si politicosi.
- calificare ospatar
- studii medii;
- limba engleza conversational

BENEFICII OFERITE

- carte de munca ;
- salariu atractiv; bonusuri;
- posibilitate de promovare;
- colectiv tinar si dinamic;
- mediu de lucru placut.

Boulangerie de lux, Grenier a Pain, prima franciza a lantului Grenier a Pain in Romania, localizata in zona de nord a Bucurestiului promoveaza produse de o calitate superioara, oferind spre vanzare o gama variata de delicatese, pregatite dupa retete speciale.