Ospatari calificati

SC GRIRO LIVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea comenzilor clientilor si servirea acestora conform standardelor restaurantului
Respectarea regulilor de servire printr-o atitudine profesionala si intr-o maniera eficienta;
Intampinarea si pozitionarea clientilor la masa;
Preluarea si servirea comenzilor;
Servirea produselor alimentare si a bauturilor;
Satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
Participa la pregatirea locatiei/salilor de servire/salilor de evenimente;
Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la produsele din meniu;
Realizarea notei de plata si a incasarilor;
Acordarea sprijinului clientilor in alegerea preparatelor;
Foloseste tehnici de eficientizare a vanzarilor.

CERINTE

- calificare Ospatar
- persoana organizata si atenta la detalii
- cunostinte de igiena alimentara
- cunostinte, tehnici de vanzare
- aspect fizic placut, curat si ingrijit

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista

Acapulco Events Restaurant & Garden este asezat pe malul lacului Pantelimon si va pune la dispozitie saloane stilate, o terasa in aer liber cu loc de joaca.
Meniul pe care restaurant Acapulco vi-l propune, include preparate italienesti si preparate romanesti la preturi mai mult decat accesibile. Echipa restaurantului va intampina cu profesionalism pentru a va servi asa cum se cuvine, tratandu-va cu respectul pe care il meritati!
Acapulco Events Restaurant & Garden este un loc primitor si poate raspunde oricaror exigente in materie de evenimente speciale, fiind potrivit pentru petreceri de familie si pentru petreceri de firma: nunti, botezuri, aniversari, mese festive, petreceri corporate, petreceri pentru copii, seminarii. Evenimentele se pot desfasura in saloane, dar si in aer liber in sezonul potrivit.