Ospatar - Franta (obligatoriu Franceza avansat)

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam ospatari - pentru Restaurant-Hotel - in FRANTA
- Experienta si LB. Franceza la nivel AVANSAT ; este cerinta OBLIGATORIE (nu se iau in considerare cv-urile fara aceasta cerinta)

- CV-uri + FOTO la resurse umane : deco_cv @ yahoo.com

CERINTE

- LB. Franceza la un nivel avansat - OBLIGATORIU
- exprienta in domeniul barurilor, restaurantelor, in special servire
- experienta de servire in afara (in special in Franta, constituie un avantaj in selectie)
- aspect fizic placut
- se cauta in mod special fete (dar si baieti care corespund cerintelor)
- o persoana amabila, care nu se enerveaza, energica si atenta la cerintele clientului

BENEFICII OFERITE

- se ofera contract cu norma intreaga (3-6 luni cu posibilitate de prelungire pana la 2 ani)
- salariu si diurna
- ore suplimentare platite
- cazare este gratuita
- transportul este gratuit
- se ofera masa in bucataria restaurantului

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier