Organizator evenimente - Internship

Avangarde Business Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea planului de eveniment;
- identificarea locatiei si negocierea ofertelor
- mentinerea legaturii cu clientul final;
- management de eveniment;
- urmarirea incasarilor;
- mentinerea legaturii cu furnizorii si echipa de eveniment;
- alte responsabilitati

CERINTE

- cunostinte minime in domeniul marketingului, turismului si organizarii de evenimente
- adaptabilitate si flexibilitate
- rezistenta la stres
- capacitate de organizare
- capacitate de negociere si interactiune sociala

BENEFICII OFERITE

Durata internship-ului este de 3 luni. Programul de internship nu este remunerat. In functie de performanta la finalizarea programului exista posibilitatea angajarii pe pozitia mentionata.
Se ofera posibilitatea calificarii / specializarii / perfectionarii in domeniul vizat prin participarea gratuita la cursuri de formare profesionala.

Avangarde Business Group ofera solutii complexe in domenii de activitate precum turism, formare profesionala si organizare de evenimente.