Organizator evenimente (+cameraman/fotograf)

Ideal Event

Job expirat

RESPONSABILITATI

- trebuie sa gaseasca un numar x (in functie de nivelul de salarizare) de lucrari lunar (Ideal Event se obliga se va instruiasca in acest sens)
- trebuie a se implice in organizarea evenimentului (in functie de aptitudini- ex: cameraman, fotograf, designer, informatician in sensul prelucrari de imagine digitala atat video cat si foto, etc)

CERINTE

Seriozitate, Simt al raspunderii, Aptitudini oratorice si organizatorice(ex: spontaneitate, calm, etc), Tinuta obligatorie (costum)

BENEFICII OFERITE

Program flexibil, Salariu in functie de realizari, Carte de munca, Posibilitate de promovare

Ideal Event este o firma care organizeaza evenimente festive (nunta, botez, party, cocktail, petreceri de Craciun, Revelion, etc ).
Pentru noi respectul fata de clientii nostrii presupune mai mult decat o simpla colaborare, inseamna in primul rand intelegerea necesitatilor acestora. In noi clientii gasesc un partener de incredere al carui profesionalism se bazeaza pe experienta acumulata pe parcursul celor 8 ani de activitate (din 2000).