ORGANIZATOR Evenimente

SC IUNO Evenimente SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de domeniul organizarilor de evenimente? Ti-ar placea sa te implici in organizarea logistica a acestora? Esti perfectionist in ceea ce faci?
Daca raspunsul la aceste intrebari este afirmativ, esti cu un pas mai aproape sa ni te alaturi!

Profilul psihologic al ocupantului postului:
1. Atitudine pozitiva si constructiva
2. Motivat si determinat sa obtina rezultate
3. Capabil sa identifice solutii reale de rezolvare a problemelor cu care se confrunta
4. Rationament sanatos bazat pe argumentatie logica si tipare comportamentale universale (discerne dintre bine si rau)
5. Dorinta de a se dezvolta continuu intr-o echipa de profesionisti
6. Punctualitate
7. Capacitatea de a lucra multi-tasking si de a finaliza proiectele incepute
8. Capacitate de introspectie, capabil sa isi puna intrebari si sa isi gaseasca raspunsuri valide pentru actiunile sale viitoare
9. Abilitati de comunicare, negociere si initiativa
10. Integritate personala

CERINTE

Cerinte de baza:
1. Limba engleza nivel avansat
2. Permis conducere categoria B
3. Experienta in domeniu de minim 2 ani
4. Cunoscator in utilizarea PC-ului si al pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outllok, Powerpoint)
5. Deplasarea la evenimentele organizare, pentru implementare si asistenta

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si bonusuri din proiectele realizate si/sau bonusuri de performanta.
- Participarea la organizarea evenimentelor organizate de agentia IUNO Evenimente, dar si alte evenimente la care agentia participa sau este invitata.

IUNO Evenimente este o agentie specializata in organizarea evenimentelor. Creăm, ne perfecţionăm, reinventăm, inovăm, transformăm! De peste 11 ani scopul nostru este urmatorul: succesul evenimentului organizat! Abordarea fiecarui proiect este foarte importanta pentru ca scopul acestuia sa fie atins! "Impreuna vom crea ALTFEL de evenimente”