OPTOMETRIST

Global HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Optometrist / Inginer optometrist pentru clientul nostru din domeniul oftalmologiei, cu activitate de peste 20 de ani pe piata din Romania, pentru centrele din Bucuresti, Ploiesti si Valenii de Munte.

Principalele responsabilitati:

- Discutii personalizate si profesioniste cu fiecare pacient;
- Consultatii optometrice cu aparatura medicala de ultima generatie;
- Prescrirea de ochelari sau lentile de contact in functie de nevoia clientului;
- Montarea ochelarilor de vedere si a lentilelor de contact.

CERINTE

- Studii de specialitate in domeniu;
- Experienta necesara de minim 2-3 ani;
- Diploma de optometrist si aviz de libera practica;
- Cunostintele de limba engleza contituie un avantaj;
- Persoana flexibila, toleranta si amabila;
- Bune abilitati de comunicare si vanzare.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare fixa motivanta + bonsuri din vanzari;
- Tichete de masa;
- Decont transport si asigurare medcala;
- Program flexibil (part-time sau full-time) si contract pe perioada nedeterminata;
- Traininguri si posibilitati de dezvoltare;
- Mediu de lucru dinamic si profesionist.

Global HR este agentia de recrutare din Romania care ofera servicii de recrutare si consultanta atat in tara, cat si in strainatate.