Oportunitate pentru vorbitorii de limba germana

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

UPA Solutions este o companie de recrutare in expansiune, cu un portofoliu ce cuprinde companii multinationale, care in momentul de fata cauta vorbitori de limba germana la un nivel cat mai avansat.
Pozitiile deschise sunt de customer support si support IT.
Conditia preliminara este cunoasterea limbii germane la nivel avansat.
Va asteptam sa ne cunoastem la interviu:)

CERINTE

Cunoasterea limbii germane la un nivel avansat si a limbii engleze la cel putin un nivel mediu. Seriozitate, punctualitate si dorinta de a invata. Experienta profesionala este un plus, insa nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Flexibilitate, mediu multicultural, salarii motivante (2.000-3.000 RON) completate de alte beneficii (asigurare medicala, bonuri de masa, bilete la film, abonament la sala de fitness). Mediu in care vii cu placere la munca.

Firma de recrutare in continua expansiune. Clientii nostri dezvolta proiecte noi si au nevoie sa le furnizam candidati de calitate, de aceea am ales Myjob :)