Oportunitate pentru studenti cu sau fara experienta- Supraveghetor Sala Jocuri / Slot Attendant

CARDINAL ENTERTAINMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de suport clientilor si explicarea regulilor de joc;
- Informarea clientilor cu privire la campaniile promotionale, tombole sau alte evenimente organizate in
cadrul salii sau la nivel de companie;
- Supravegherea salii si asigurarea desfasurarii in parametrii normali a activitatii in cadrul acesteia;
- Efectuarea de operatiuni cu numerar (incasari si plati catre client/persoane autorizate din cadrul companiei)
cu respectarea procedurilor interne.
- Predarea si preluarea gestiunii la finalul programului de lucru.

CERINTE

- Student sau absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Bune abilitati de comunicare si orientare catre clienti;
- Gestionarea clientilor si a situatiilor din sala de joc;
- Abilitati de calcul numeric si matematic;
- Nu este necesara experienta de munca sau in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;
Bonuri de masa;
Program flexibil in ture de 12 ore pe zi, 16 zile pe luna;
Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata;
Oportunitati majore de promovare pentru persoanele motivate;
Training de specialitate;
Mediu de lucru modern si placut.

Suntem o companie in expansiune, ce oferim servicii de Gambling de lux. Cautam colegi noi motivati sa invete si sa faca parte dintr-o poveste de succes.