OPORTUNITATE PART-TIME ASISTENT VANZARI IN FASHION RETAIL

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

A fi la curent cu tot ce inseamna noutati despre campaniile si activitatile de vanzare.
Intampinarea colegilor noi si sprijini formarea lor.
Lucrul in echipa si sustinerea tuturor colegilor.
Oferirea de servicii excelente clientilor pe toata suprafata de vanzare, la cabina de proba si la case
A te ocupa de articolele de imbracaminte care sosesc zilnic: descarcarea de camioane, deschiderea si despachetarea de marfa.
Aprovizionarea si reaprovizionarea suprafetei de vanzare cu marfa.
Respectarea procedurilor administrative si de securitate.

CERINTE

Nivel avansat de limba Engleza ar fi de apreciat.
Experienta anterioara de minim 1 an in acelasi domeniu este un plus, dar si candidatii fara experienta sunt bineveniti
Excelente abilitati de comunicare.
Bune capacitati de organizare.
Spirit de initiativa.
Inovativ.
Rezistenta la stres si la efort fizic.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera cunostinte solide in cadrul sesiunilor de training asigurate la inceputul acestui job.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.