Operatori vanzari prin telefon

Bookurier Logistics srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a potentialilor clienti
- Identificarea nevoilor clientilor
- Raportarea catre sales manager
- Obtinerea de intalniri pentru echipa de Vanzari.
- Completarea tuturor informatiilor despre potentialii clienti in baza de date
- Cauta noi potentiali clienti

CERINTE

- Persoana dinamica, orientata catre clienti
- Foarte bune abilitati de comunicare, ascultare si negociere
- Rezistenta la lucru in conditii de stres
- Studii medii sau superioare
- Cunostinte solide de comunicare scrisa si verbala
- Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara
- Bune abilitati de cautare a informatiilor in mediul online
- Cunostinte de operare Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonusuri in functie de realizari

SC Bookurier Logistics SRL este o companie dinamica cu o vasta experienta in domeniul curieratului. Societatea a avut grija ca personalul sa fie foarte bine motivat si sa aiba in plus un nivel ridicat al conduitei profesionale si al comportamentului.
Societatea se afla intr-un permanent proces de perfectionare si colaboreaza indeaproape cu firme importante la nivel national si international.