Operatori Sondaje Opinie

Millward Brown

Job expirat

RESPONSABILITATI

OPERATORUL SONDAJE OPINIE – aplica chestionare in format electronic respondentilor selectati in functie de studiul aflat in desfasurare.

Scopul unui studiu de piata este de a afla parerea respondentilor in legatura cu diferite bunuri/servicii de larg consum existente pe piata.

Sondajele de opinie se realizeaza la domiciliul respondentilor, in locatii prestabilite sau la iesirea din magazin - conform metodologiei pe proiect.

CERINTE

Candidatul ideal:

- este o persoana activa si prefera sa lucreze pe teren 3-4 ore zilnic cu un program flexibil pe care si-l face singur
- abordarea si interactiunea cu diferite persoane se numara printre activitatile pe care le desfasoara, cu zambetul pe buze si cu incredere in sine.
- are minime cunostinte PC
- este elev (minim 16 ani ), absolvent studii medii, student, liber profesionist sau doreste sa desfasoare o activitate suplimentara celei de baza, un job part-time cu posibilitatea de a-si mari veniturile.

BENEFICII OFERITE

Oferim :

- Program flexibil, adaptat nevoilor dvs., cu un minim de 3-4 h / zi lucrate
- Obtinerea unui venit atractiv ( 250- 1000 ron ) in functie de rezultatele obtinute individual
- Plata lunara in conformitate cu numarul de chestionare realizate
- Bonusuri de performanta, fidelitate, acuratete, implicare
- Contract individual de munca
- Training-uri de specialitate
- Adeverinta de practica pentru studenti, in conditii agreate.

Puteti aplica CV-ul si pe adresa pe email recrutare@visionwise.ro

Millward Brown este o agentie globala de cercetare specializata in eficienta advertising-ului, comunicare strategica si cercetare de media si brand equity.