Operatori productie publicitara Bucuresti-cazare asigurata

HUMAN RESOURCES – NEFERTITI GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru firma de productie publicitara cu sediul in Branesti (langa Bucuresti) angajam operator prelucrari materiale pvc,ambalator manual,tehnician reclame.
- contract pe perioada nedeterminata,
- formare profesionala la locul de munca.
- program de lucru Luni-Vineri 8-17 ( posibilitate program lucru flexibil 3 saptamani+ 1 libera)

POSTUL NU NECESITA EXPERIENTA

CERINTE

- seriozitate
- punctualitate

BENEFICII OFERITE

- Cazare asigurata cu facilitati, bucatarie, tv, internet.
- Transport asigurat.
- 1 masa calda la pranz./bonuri de masa.
- asigurare medicala privata la clinicile Medlife.
- ore suplimentare platite. (400-800 lei/luna)
- 21 zile concediu pe an platite plus prima craciun/paste 150lei
- Pauza de masa 30 min + 2 pauze 15 min

Grupul NEFERTITI - HUMAN RESOURCES iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.
Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Group nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.