Operatori online cu simțul umorului - job flexibil, part-time/full-time, de acasa

Crowd Mobile EU Kft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scurtă descriere:
Vrei să lucrezi de oriunde și oricând?
Cu Crowd Mobile si Bongo ai ocazia să lucrezi independent și să faci bani pe internet de acasă.
Acum ai ocazia să pui îți în practică abilitățile de scriere și simțul umorului într-un job ușor și amuzant!

Ce este Bongo?
Bongo este o companie de origine australiană care este prezentă în numeroase țări la nivel mondial. Bongo este specializată în aplicații mobile, divertisment și alte produse legate de industria telefoniei mobile.

Responsabilități
Să răspunzi la mesajele utilizatorilor într-un mod amuzant și creativ. Trebuie să fii disponibil să lucrezi când vrei, de unde vrei, cu un program flexibil.

CERINTE

Abilități
- abilități puternice de scriere
- abilități interpersonale și de comunicare excelente
- abilități puternice de cercetare/research online
- flexibilitate și disponibilitate
- minim: 10 ore pe săptămână, dintre care 2 ore în weekend
- independență

BENEFICII OFERITE

Vrei să:
- muncești de oriunde?
- îți stabilești singur programul de lucru?
- să lucrezi pentru un produs de succes?
- ai un salariu flexibil?

Dacă răspunsul la aceste întrebări este afirmativ, avem job-ul part-time/full-time perfect pentru tine!

Crowd Mobile este o companie de origine australiană care este prezentă în numeroase țări la nivel mondial. Bongo este specializată în aplicații mobile, divertisment și alte produse legate de industria telefoniei mobile.