Operatori call center part time (fete)

SC Maio Sistem SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana orientata spre performanta, sociabila si usor adaptabila intr-un colectiv tanar si dinamic ?
Vrei sa ai sansa sa castigi prin propriile forte un venit net lunar care iti poate depasi asteptarile ?
Responsabilitati:
-initierea apelurilor in vederea promovarii produsului si stabilirea intalnirilor
-confirmarea intalnirilor
-mentinerea relatiei de comunicare cu viitorii clienti

CERINTE

-experienta in call center constituie avantaj dar nu este obligatorie
-abilitati de comunicare prin telefon
-spirit de convingere
-cunostinte in folosirea calculatorului

BENEFICII OFERITE

-se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata
-salariu fix si comision din vanzari
-bonusuri in bani sau excursii
-training in tara si strainatate

SC Maio Sistem SRL angajeaza agenti de vanzari pentru activitate full-time in vanzari directe. Societatea noastra este o filiala a unui grup de firme cu o experienta de peste 20 de ani in vanzari in Romania si peste 100 de ani in America.