OPERATORI TELEFONICI - BUCURESTI

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs angajeaza Operatori call center pentru clientul din Bucuresti.

- Preluare apeluri si inregistrare comenzi (experienta in call center il va ajuta)
- Inregistrare comenzi primite prin posta
- Apeluri catre clienti
- Corespondenta (deschidere, sortare, expediere)

CERINTE

Cerinte:
- - Buna cunoastere a limbii romane
- Buna comunicare
- Amabilitate, diplomatie
- Buna operare calculator (viteza e importanta)
- Atentie la termenele limita si constiinciozitate
- Atentie distributiva
- Minima experienta in caa-center
- Disponibilitate de a lucra in weekend (sambata)

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru poate fi de 6 h sau de 8 h/zi.

Contractul de munca se incheie pe perioada de 3 luni (cu posibilitatea continuarii colaborarii si in sezoanele urmatoare).

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu