OPERATORI CALL CENTER

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs selecteaza in vederea angajarii Operatori call center pentru clientul din Bucuresti, sector 5.

Se ofera contract de munca, program de 8h/zi, Luni-Vineri.

Responsabilitati :
- promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii ale companiei
- efectuarea/primirea/gestionarea apelurilor;
- indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu.

Angajatii beneficiaza de salariu fix plus bonusuri diverse in functie de vanzari sau atingerea obiectivelor

Detalii suplimentare la tel: 0748 474493, CV pe adresa de email: cariere@starjobs.eu

CERINTE

- avantaj experienta intr-un call center
- avantaj experienta in vanzari
- respectuos, serios, punctual
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Prezentarea firmei
Clientul Starjobs ofera servicii complete de Call Center, apeluri InBound si OutBound, Promovare, Vanzare, Intretinere, Fidelizare.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare