Operator Telesales - Bucuresti

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea clientilor din baza de date cu scopul de a genera noi vanzari
- Cautarea de noi leaduri
- Gestionarea bazelor de date cu informatii despre clienti
- Administrarea comenzilor pentru parteneri
- Transmiterea telefonica sau prin e-mail, catre clienti, a ofertelor de produse ale companiei
- Este responsabil de indeplinirea obiectivelor lunare de vanzari

CERINTE

- Experienta anterioara in vanzari/ telesales de cel putin 1 an
- Cunoasterea notiunilor de marketing reprezinta un avantaj
- Abilitati de comunicare si negociere
- Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectictivelor propuse, orientare catre rezultat

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.